FuturActiveApp

FuturActiveApp
Öğrenmek Çok Kolay

FuturActiveApp-1.jpeg

Yapay zeka destekli öğrenim asistanı seninle!

Kişiselleştirme
Yapay Zekanın Sana Destek Olması İçin Sen de Ona Destek Ol

Kişiselleştirilmiş bir deneyim için tercih ettiğin kaynakları, içerik türlerini ve öğrenme saatlerini seçebilirsin.

FuturActiveApp-3.jpeg

Günlük
Öğrendiklerinin Günlüğünü Tut

Darmadağın ve takip edilemeyen öğrenme deneyimi geride kaldı. Tüm kaynaklardan aldığın her şeyi tek yerde tutarak gelişimini takip edebilirsin.

FuturActiveApp-5.jpeg

Kürasyon
O ne demek? İdol olma zamanı

Ne öğrendiğini, ne zaman öğrendiğini ve ne kadar öğrendiğini sürekli paylaşabilirsin. Sosyal medyadan daha anlamlı
etkileşim aracı seninle

FuturActiveApp-7.jpeg

Neden
FuturActiveApp

Makaleler, bloglar ve videolar içeren günlük öğrenme içeriğinden oluşan bir derleme ile üretken öğrenmeye günlük olarak başlayın. Medium, bloglar için harika bir kaynaktır, Youtube öğrenme için başka bir kaynaktır, ancak kişiselleştirilmiş bir RSS ile her adımda becerilerinizin gelişimini izleyen merkezi bir öğrenme hayal edin.

Atölye
Tamamen Sana Özel Bloglar ve Videolar

Yapay zeka destekli uygulama her gün senin için en doğru içerikleri sunacak.

FuturActiveApp-2.jpeg

Keşfet
Sınırsızlık İçeriklerle Özgürlüğün Keyfini Çıkar

Öğrenmek çok kolay ve kesinlikle kısıtlanmamalı. Sınırlar olmadan öğrenmeyi keşfedebilirsin.

FuturActivApp-4.jpeg

Sonra Öğren
Yoğun bir gün geride kaldı, belki yarın!

Bazı günler vardır, kendine hiç zamanın kalmamış olabilir. Hiç önemli değil, istediğin zaman öğrenmek için her şeyi kaydedebilirsin.

FuturActiveApp-6.jpeg

Nasıl Çalışır?
Öğrenmek Çok Kolay

3 adımda Yapay zeka destekli öğrenim asistanı seninle

FutureActive-8.jpeg

ÖĞRENMEYİ BECERİLERİNİZE ODAKLANAN BİR OYUNA DÖNÜŞTÜRÜN 

Derecelerinizin bir koleksiyonunu oluşturun, becerilerinize göre seçilmiş videolar izleyerek veya blogları okuyarak ücretsiz öğrenme içeriğine ulaşın.

LMS, yaşayan bir şey olmalıdır. Mobil olmalı ve aynı yerde yeni beceriler öğrenmenize ve derece toplamanıza izin vermelidir. Ayrıca, becerileri doğrulamak için araçlar da içermelidir. Okuduğunuz tüm önemli blogları vurgulayın ve yer imlerine ekleyin.


RSS Beslemelerinden kurtulmanızı sağlamak için en verimli mobil LMS'yi yarattık. Pocket, Feedly, Flipboard ve diğer tüm RSS Okuyucu Uygulamalarını kullanıyorsunuz. Şimdi onları günlük bir öğrenme oyununa dönüştürme ve her gün üretken olma zamanı. Derecelerinizi tek bir yerde toplayarak ve tüm ücretsiz öğrenme içeriğini günlük olarak tüketerek, becerilerinizi sürekli geliştirecek ve doğrulayacak ve üretken olacaksınız.

Yalnızca ilgi alanlarınız için seçilmiş kişiselleştirilmiş ve ücretsiz öğrenme içeriğinden günlük olarak öğrenin, öğrenin ve ustalık sınıfı becerilerinizi geliştirin. Aynı zamanda becerilerinizi doğrulamak için derecelerinizin bir koleksiyonunu oluşturun.

Bize becerilerinizden bahsedin, size ne öğreneceğinizi ve ustalık sınıfı becerilerinizi söyleyelim. Yeni haberler, bloglar önerelim ve her gün okuyalım. Becerilerinizi geliştirmek için okunabilecek ve izlenebilecek sonsuz sayıda haber, blog var. Siz öğrendikçe becerilerinizi birlikte takip edeceğiz. Öğrendiğiniz her şey, becerilerinizi geliştirmenizi sağlayacaktır. Becerileriniz geliştikçe özgeçmişiniz de gelişecektir. Canlı bir CV'niz olacak. Derecelerinizi dahil ederek, özgeçmişinizi daha da geliştirme fırsatına sahip olacaksınız. Öğrenmeyi bir oyuna dönüştürelim.

Meslektaşlarınıza dayalı olarak beceri gelişimini sürekli takip edin ve ustalaşın, ilerlemeyi doğrulayın ve üretken olun. Ne kadar çok okur ve izlerseniz, günlük RSS'niz için o kadar iyi sonuçlar sunulacaktır. Uygulama içi deneyimi kişiselleştirerek, profesyonel gelişiminizin daha iyi bir seviyesine ulaşacak, üretken olacaksınız. Kişiselleştirilmiş bir öğrenme beslemesi ile kendinizi sürekli olarak okumanıza ve geliştirmenize destek olacağız.

LinkedIn, Medium, Pocket, Feedly, Masterclass, Skillshare veya benzeri herhangi bir uygulama size yalnızca bloglar ve haberler verir ve bir RSS'de üretken olmak için hiçbir şey vermez. Sizin tek bir becerinizden bahsetmemiz yeterli. Bu beceri aynı zamanda sahip olduğunuz veya sahip olmayı hayal ettiğiniz şey olabilir. Gerisini biz alacağız. Burada yapay zeka veya makine öğrenimi yok.

Sizi sizden daha iyi tanıdığımızı kanıtlayabilir ve becerilerinizi geliştirmenize izin verebiliriz. Neden Verified'ı indirip öğrenmeye başlamalı ve her gün üretken olmalısınız, haberleri ve blogları yer imlerine ekleyin?

- Harika bir beceri havuzundan ustalık sınıfına kadar size en uygun beceriyi bulun.
- Bundan sonra yapman gereken bir şey yok, gerisini biz hallederiz. Bir oyuna dönüştürerek öğrenmeye başlayın.
- Uygun okuma veya içerik görüntüleme aramayı bırakın. Her gün bir RSS'de sizin için derleyeceğiz, kişiselleştireceğiz ve sonra hepsini derleyeceğiz.
- İçeriği tüketirken ilerlemenizi anında takip edin.
- İlerlemeyi doğrudan yaşayan özgeçmişinize yansıtın.


FuturActiveApp, içeriği her gün sürekli olarak derler, kişiselleştirir ve günceller. Okurken daha kişiselleştirilmiş içeriğe erişeceksiniz.

Kişiselleştirilmiş öğrenme, okuma, yer imi blogları ve ustalık sınıfı becerilerinizle ilgili verimli ilerleme için haberler için ideal bir yerdir. Skillshare, Medium, LinkedIn veya başka herhangi bir kaynak, beceri ilerlemenizi takip etmez. Biz daha iyisini yaparız, hergün...