FuturActive, blokzincir tabanlı sertifikasyon sağlayan dünyanın ilk ve tek online eğitim, deneyim ve kariyer tasarım platformudur.

- Bugünün Becerileri, Yarının Yetkinlikleri - 

FuturActive ile kişisel gelişim ve kariyer hedefleriniz için kişiselleştirilmiş eğitimler sunuyoruz.  

FuturActive Nedir?

FuturActive, blokzincir tabanlı sertifikasyon sağlayan dünyanın ilk ve tek online eğitim, deneyim ve kariyer tasarım platformudur. Geleceğini etkinleştir!

FuturActive Ne Yapar?

  • FuturActive ile kişisel gelişim ve kariyer hedefleriniz için kişiselleştirilmiş eğitimler sunuyoruz.

  • FuturActive olarak size özel öğrenme kürasyonları hazırlayan yapay zeka destekli mobil uygulamamız ile beceri ve yetkinliklerinize en uygun eğitim önerilerini sunuyoruz. Kendi eğitim ve kariyeri gelişiminizi tasarlamanıza yardımcı oluyoruz.

  • Takım çalışması, mesleki eğitimler, kişisel gelişim, beceri ve yetkinlik geliştirme alanlarında öğrenim kürasyonları ve deneyim atölyeleri sunuyoruz. Kariyer planlamayı kolaylaştıran yumuşak ve sert becerileri kazanmanızı sağlıyoruz.

  • Yeni dijital çalışma iş kültüründe en çok ihtiyaç duyulan sert ve yumuşak becerileri konusunda 10.000'den fazla becerinin bulunduğu beceri kütüphanesinden aldığınız eğitimler doğrultusunda gerekli becerilerle güçlü bir CV'ye sahip olma imkanı sağlarsınız.

  • Bütün eğitimlerinizi özgünlüğü blokzincir şifrelemeyle korunan rozetli dijital sertifikalarla belgeliyoruz.

  • Sertifikalarımız dijital ortamda ve isteğe bağlı olarak da basılı formatta sunulur ve uluslararası geçerliliğe sahiptir.

  • Tüm eğitmenlerimiz uluslararası akreditasyona sahiptir.

Neden FuturActive?

Pandemi sonrasında esnek çalışma saatleri ve uzaktan çalışma iş yaşamının ayrılmaz bir parçası oldu. Kariyer hedeflerinize uygun iş bulmak zorlaştı ve rekabet arttı. Öyle ki cesur yeni dünyada yalnızca kendi geleceğini bilinçli seçimler yaparak belirleyenler ayakta kalacak. FuturActive size kendi eğitim ve kariyerinizi tasarlama imkanı sunuyor. Kariyerinize en uygun beceri ve yetkinlikleri edinmenizi sağlıyor.

Peki Siz Ne İstiyorsunuz?

Artık hazır mesleki eğitimlerinden birini rastgele seçerek kariyerde risk alma dönemi bitti. Bundan böyle kendinizi eğitimlere uydurmayacaksınız. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınıza göre eğitimler kendini size uyduracak!

Yapay zeka destekli online eğitim platformu FuturActive ile eğitim süreciniz ve kariyerinizi kendiniz tasarlayın. Becerilerinize, yetkinliklerinize, mesleki tercihleriniz ve kariyerinize en uygun eğitimleri seçip alın. Üstelik bu eğitimleri uluslararası akreditasyonu olan mesleki eğitmenler, mentörler, beceri ve yetkinlik eğitmenlerinden alın. Kendi markanızı yaratma, kendiniz marka olma yolunda ilk adımı atın.

FutureActive Mobil Uygulaması

FuturActive esnek çalışma saatlerine ve yoğun temponuza uygun olarak eğitimleri istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden alma imkanı sunuyor. Tercihiz doğrultusunda online sınıf eğitimlerine ve birebir derslere katılabilirsiniz.

FuturActiveApp mobil uygulamamız ile eğitimlere tablet, akıllı telefon ve laptoptan ulaşın. Kendi tasarladığınız eğitimleri evde, iş yerinde, kafede ve hatta sahilde alın. Dilerseniz yolda araç kullanırken podcast olarak dinleyin.

Herkes için FuturActive

FuturActive’in kişiselleştirilmiş eğitimlerini her yaştan herkes alabilir. Eğitimlerimiz ilköğretimden üniversite ve akademik kariyere dek herkese uygundur. Portföyümüzde mesleki eğitim, kişisel gelişim, ikinci kariyer, tamamlayıcı eğitim ve ikinci bahar eğitimleri bulunmaktadır.